W tym kursie dowiesz się jak uczyć podstaw programowania w klasach I-III szkoły podstawowej - na przykładzie środowiska ScratchJr. Poznasz cenne wskazówki i propozycje scenariuszy lekcji.

Celem kursu jest nabycie umiejętności tworzenia i udostępniania ćwiczeń online oraz gier edukacyjnych na platformie LearningApps. Ponadto, dzięki temu kursowi nauczysz się zarządzania stworzonymi aplikacjami (ćwiczeniami) oraz kontami swoich uczniów.

W tym kursie dowiesz się na czym polega praca w chmurze oraz zdobędziesz umiejętności tworzenia i udostępniania quizów online w programie Socrative. Ponadto, nauczysz się tworzyć i obsługiwać ankiety online w usłudze Google Drive.

Celem kursu jest nabycie umiejętności tworzenia nowoczesnych, interaktywnych prezentacji online w programach PowToon oraz Prezi. Ponadto, nauczysz się jak tworzyć i udostępniać mapy myśli online.

W tym kursie dowiesz się na czym polega praca w chmurze oraz zdobędziesz umiejętności pracy grupowej online, w szczególności tworzenia i współdzielenia plików na dysku Google Drive. Ponadto, nauczysz się tworzyć i obsługiwać ankiety online (Formularze Google).

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli, trenerów, wykładowców, pracowników działu szkoleń – wszystkich osób zainteresowanych nabyciem umiejętności tworzenia i prowadzenia kursów e-learningowych na platformie Moodle.